Про Автора


valushka

«Доволі часто доля зводить нас із дивовижними людьми. З одного боку геть неочікувано, з іншого — закономірно, адже Світобудова точно знає кому кого підкинути. Наприклад, Валя — безмежний книголюб та цікава письменниця, котра народилася із віршами на вустах, вона дарує любов і крила. Їй достатньо лише поглянути на вас, щоб зрозуміти, які книжки ви любите читати, а якщо вам закортить порадитись щодо читання, не сумнівайтеся — на вас чекає захоплива екскурсія до країни книжок. Там, де Валя, завжди звучать пісні :)
Як ми стаємо тими, ким стали?
Її життєвий шлях малював примхливі візерунки, поєднував необхідне із випадковим, можливе з реалізованим. Спочатку викладацька діяльність, в яку Валентина пірнула з головою: лекції, студенти, іспити…Їй подобалося ділитись знаннями, навчати і навчатись самій. Але важко вберегти голос при великих навантаженнях «Вчителі або кричать, або розмовляють пошепки», голос декілька разів зривався і з викладанням, як з головною діяльністю довелось закінчити. Потім робота копірайтера в рекламній агенції, де було цікаво писати та придумляти прості рекламні тексти, які найкраще висвітлюють товар, компанію, послугу, людину або ідею. І ось сім років реклами за плечима і сумнів чи є реклама ОТИМ САМИМ, що є шляхом у житті?
А нова робота у бібліотеці подарувала відповіді— Валя усе дитинство провела там, адже її мама також бібліотекар. Життя серед книжок, життя в книгах і життя з книгами…
Народився син. І раптом закортіло сіяти розумне, добре й вічне, а бібліотека виявилася саме тим місцем, де сіячеві зручно плекати зернятка й паростки. І ось вже множаться різноманітні лекції, тематичні заходи, зустрічі з письменниками та музикантами, організовані для дітей. Розмови про письменників та національну культуру, про світові тенденції в літературі та значення мови. Як жартує сама Валя: «Бібліотекар — це як мала єврейська енциклопедія: знаю все але не точно, та завжди знайду, що і де можна підчитати».»
Отак красиво написала про мене шкіпер Вікторія Йоффе

А ще я люблю своїх хлопців і батьків, люблю людей, пригоди, лижі і яхти (гори і море). Люблю свій Київ і своє Полісся. Люблю, коли синові подобається написане мною. А про скільки в мене збірок і у яких конкурсах я стала лауреатом чи дипломантом, як сильно цікаво, то розкажу особисто ;)